Regulamin

Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla kupujących, dokonujących zakupu na potrzeby działalności zawodowej lub posiadających osobowość prawną. Na potrzeby zamówienia konieczne jest podanie nazwy firmy oraz numeru nip. Po przesłaniu zapytania poprzez formularz otrzymasz od nas ofertę na podany adres email, z ceną i przewidywanym czasem realizacji. Możesz od razu opalić zamówienie, po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczniemy jego realizacje. Jeśli nie akceptujesz przedstawionej oferty, nie musisz nic robić, po prostu na nią nie odpowiadaj.

Zwroty

Zwroty nie są przyjmowane. Wszystkie części dobierane są na podstawie numeru fabrycznego według specyfikacji producenta i nie ma możliwości aby dana część nie pasowała do danego urządzenia.

Gwarancja

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancja producenta Dell. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy, chyba że w ofercie zaznaczono inaczej. W przypadku wystąpienia wady, należy poinformować sprzedawcę o zaistniałym fakcie na adres email czescidell [małpa] czescidell.pl, podając numer zamówienia i service tag urządzenia. Reklamowany towar należy odesłać na dres: W pojedynczych przypadkach może zaistnieć konieczność odesłania reklamowanego produktu razem z urządzeniem w którym zostało zainstalowane.